محصولات

محصولات آردن سبوما

محصولات آردن سبوما اولین برند تخصصی پوست چرب در ایران است که تواسته است با فرمولاسیون جدید برای رفع چربی پوست را تعادل می بخشد. محصولات تخصصی رفع و بهبود آکنه آردن سبوما به 8 دسته محصول تقسیم می گردد که شامل:

مایع شوینده بدن (غیر صابونی)

کرم ژل مرطوب کننده و بازسازی کننده

مایع شوینده صورت (غیر صابونی)

اسپری ضد جوش

ژل بر طرف کننده جای جوش

ماسک ضد جوش

کرم رنگی ضدجوش

محلول ضدجوش موضعی

رفع جوش صورت

ترشح بیش از حد چربی از غدد سباسه به علل مخلتفی چون وراثت، هورمون ها، بارداری، دارو ، آب و هوا و استرس و . . . . باعث ایجاد پوست چرب و مستعد آکنه می گردد. جهت کنترل چربی پوست علائم و کاهش شکایایت بیماران با پوست چرب و کاهش ترشح چربی ، از هر دو نوع درمان سیستمیک (مصرف داروهای خوراکی) و موضعی استفاده می شود.

در درمان موضعی پوست های چرب و آکنه ایک از مکانیسم های مختلفی چون سبورگولاتوری، لایه برداری، هیدرشین و آنتی باکتریال – فونگال بهره می بریم که به تناسب نیاز درمانی، از ترکیبات سینرژیت مختلفی با درصدهای متنوع استفاده می گردد.

لابراتوار پارس حیان بعنوان واحد پیشرو در تهیه و تولید محصولات درمانی و کمک درمانی به منظور پاسخ دهی به نیازهای مراجعین با شکایت “پوست چرب و آکنه ایک” با تکیه بر دانش و تجربه بیش از 35 سال در فرمولاسیون و تولید ترکیبات Skin Care و استفاده از تجربیات پزشکان Dermatologist اقدام به طراحی و تولید گروه محصولات Sebuma نموده است.

در طراحی این برند به کلیه نیازهای پوست های چرب و آکنه-ایک توجه شده و مجموعه ای از محصولات جهت شستشوی صورت و بدن، حفظ و ارتقاء وضعیت هیدریشن و همچنین کمک به درمان آکنه های پوستی فرموله و تولید شده است.

تقریباً تمام افراد حداقل در یک دوره از زندگی تجربه پوست چرب و آکنه ایک را داشته اند، بخصوص در سنین نوجوانی و با آغاز تغییرات هورمونی، ترشح بیش از حد غدد سباسه زمینه ساز ایجاد پوست های چرب و مستعد آکنه می گردد. جدا از لزوم استفاده از مکانیسم های کنترل کننده ترشح چربی در این دوران، حفظ رطوبت ، کنترل علائم التهاب و استفاده از ترکیبات ترمیم کننده در کنار استفاده از شوینده های ملایم می تواند از عوارضی چون اسکارهای آکنه در آینده جلوگیری نماید.