شرکت داروسازی پارس حیان، تولید کننده برتر به انتخاب انجمن داروسازان ایران

مطالعات بالینی

مطالعات بالینی در پی آمده توسط لابراتور تخصصی eurofins در کشور استرالیا و با همکاری شرکت دارویی پارس حیان، جهت بررسی تخصصی محصولات آردن سبوما روی بیمارانی که از آکنه های خفیف تا شدید و همچنین ضایعات التهابی و آکنه ای رنج می برند، انجام شده است. نتایج این مطالعات که به صورت مشروح قابل مشاهده است، نشان از رضایت‌مندی بیماران و بهبود بسیار موثر در این بیماران بوده است.

محلول ضد جوش موضعی – Azelin 40

طبق مطالعات بالینی بر روی بیماران با آکنه خفیف تا شدید که به مدت دو هفته تحت درمان محصول آزلین 40 بوده اند، این محصول سبب از بین رفتن ضایعات التهابی و آکنه ای شده است. علاوه بر این تاثیر به سزایی در کاهش جای جوش ها و بهبود پوست بیماران داشته است.

azelin-40

کرم ژل مرطوب کننده و بازسازی کننده – Subuvise

ترشح سبوم به عنوان یکی از مهمترین عوامل اصلی در بروز و تشدید آکنه شناخته شده است. همبستگی بین میزان تولید سبوم و پاتوفیزیولوژی آکنه نشان می دهد که میزان ترشح زیاد سبوم یک عامل تعیین کننده در ضایعات التهابی و آکنه ای است. این مطالعه با نظارت پزشکان متخصص پوست و مو با استفاده از معاینه میکروسکوپی پوست قبل و بعد از استفاده از محصول مورد آزمایش انجام شده است. داده های گزارش شده در این مطالعه بالینی به وضوح نشان می دهد که 75% بیماران بهبودی کاملا موثر در تعداد و شدت آکنه را به واسطه کاهش ترشحات چربی و تنظیم آن داشته اند.

اسپری ضد جوش – Salicyl2

در مطالعات بالینی با استفاده از محصول اسپری ضدجوش در بیماران با آکنه خفیف تا شدید بدن بهبود بسیار موثر در کاهش جوش های سرسیاه و سر سفید، کاهش ضایعات آکنه ای و همچنین کاهش تعداد ضایعات التهابی به وجود آمده است. به علاوه این محصول با از بین بردن لکه ها و سلول های مرده اضافی سبب ایجاد پوستی مطلوب برای بیماران خواهد شد.

SALICYL-2-Body

کرم رنگی ضد جوش – Sebupure

ترشح سبوم به عنوان یکی از مهمترین و اصلی ترین عوامل دخیل در تشکیل ضایعات آکنه ای مطرح است. طبق مطالعات صورت گرفته با نظارت متخصصان پوست و مو و با استفاده از معاینات میکروسکوپی پوست قبل و بعد از استفاده از محصول کرم رنگی ضد جوش نتایج به دست آمده حاکی از بهبود 80 درصدی بیماران مبتلا، تنظیم ترشحات چربی پوست و بهبود بستر پوست بیمار در جهت کاهش ضایعات آکنه ای بوده است.

ژل برطرف کننده جای جوش – Salicyl2

در این مطالعه بالینی به مدت 2 ماه بیمارانی که ضایعات جای جوش رنج می برند، با استفاده از ژل برطرف کننده جای جوش (Salicyl2) تحت درمان قرار گرفتند. این محصول با لایه برداری مناسب، تنظیم ترشح چربی و کاهش ضایعات التهابی سبب بهبود موثر بستر پوست، از بین رفتن جای جوش ها و همچنین قرمزی و التهاب پوست شده است.